Väikesed kakaovõi tšipsid

Tšipside läbimõõt 0,5-0,8 cm

4,00 €

  • 100 g
  • 300 g
  • 500 g

Andmeleht

Tooteinfo

Kirjeldus Veeauruga desodoreeritud kakaovõi tšipse on lihtne doseerida. Tagasihoidlik lõhn ei sega aroomiõlide kasutamist. Toode pärineb kontrollitud mahepõllumajandusest.
INCI Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter
Parim enne 20.07.20
Pakend Taassuletav püstpakend

Rasvhapete profiil

Linoolhape 3 %
Oleiinhape 36 %
Palmitiinhape 27 %
Steariinhape 34 %

Seebi valmistamine

Seebistumisarv (seebikivi) 0,138
Seebistumisarv kaaliumhüdroksiid 0,194

Muu informatsioon

Päritolumaa Dominikaani Vabariik
Kasutamine Toode on mõeldud ainult välispidiseks kasutamiseks.

Lisainfo

Inglisekeelne nimetus Cocoa butter
INCI: Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter
Kakaovõid valmistatakse kakaopuu seemnetest.
Kakaovõi on toatemperatuuril tahke, kuid nahaga kokkupuutel sulab ning imendub kiiresti nahka.  Kakaovõi säilivusaeg on pikk –  2 kuni 5 aastat Kakaovõi sisaldab ohtralt E-vitamiini ja antioksüdante, see tagab tema hea säilivuse ja niisutavad omadused. Kakaovõi toimib eelkõige kreemi ja seebi niisutava koostisosana.

Füüsiliste omaduste tõttu annab kakaovõi seebile tugevust ning teeb ka kreemi paksemaks. Kuna kakaovõi sulab kehatemperatuuril, on see ideaalne koostisosa ka huulevõide ja palsami valmistamiseks. Kakaovõi sobi suurepäraselt ka massaaži ajal kasutamiseks.

Rasvhapete osakaal kakaovõis

Palmitiinhape: 27%
Steariinhape: 34%
Oleiinhappe: 36%
Linoolhape: 3%

Palmitiinhape moodustab naha pinnale kaitsva kihi. Steariinhape hoiab niiskust, suurendab naha elastsust, aitab nahakahjustustel paraneda. Oleiinhape  on väga niisutav, aitab naharakkudel taastuda. Imendub hästi nahka ja toimib põletikuvastaselt. Linoolhape aitab parandada naha kaitsefunktsiooni, aitab leevendada sügelevat ja kuiva nahka, toimib põletikuvastaselt.

.

Küsimused

maria, 2019-11-14
Tere! Küsimus võide teraliseks muutumise kohta kreemide tegemisel. Mul on seda juhtunud nii kakao-, shea- kui ka mangovõiga, kuigi viimasega vähem. Kakaovõiga kõige rohkem. Kreemi jäävad suhteliselt teravad väikesed tükikesed ning need ärritavad nahka päris korralikult. Kas on mingeid nippe, kuidas seda vältida? Kreeme tehes kuumutan õli- ja veefaasi 75 kraadini ja siis segan kokku.
Tere!

Teralisuse põhjuseks on erineval temperatuuril tahkuvad rasvhapped. Teralisuse vastu peaks aitama segamine ja kiire jahutamine. Võite katsetada kreemi mikserdamist külma vee või jäävannis ja jätkata segamist kuni kreem on täielikult jahutunud ning seejärel tõsta külmkappi.
Kas vastusest oli abi? Jah (0) Ei (0)

Hinnangud (0)

Toodet pole hinnatud

Hinda
Hinnang*
Nimi*
E-mail*
Tekst*
 

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka: