Väikesed kakaovõi tšipsid 300 g

Tšipside läbimõõt 0,5-0,8 cm

Füüsiliste omaduste tõttu annab kakaovõi seebile tugevust ning teeb ka kreemi paksemaks. Kuna kakaovõi sulab kehatemperatuuril, on see ideaalne koostisosa ka huulevõide ja palsami valmistamiseks. Kakaovõi sobi suurepäraselt ka massaaži ajal kasutamiseks.

805677

9,50 €


Andmeleht

Tooteinfo

Kirjeldus Veeauruga desodoreeritud kakaovõi tšipse on lihtne doseerida. Tagasihoidlik lõhn ei sega aroomiõlide kasutamist. Toode pärineb kontrollitud mahepõllumajandusest.
INCI Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter
Partii E05/18-90089DO
Parim enne 10.12.2019
Pakend Taassuletav püstpakend

Muu informatsioon

Kasutamine Toode on mõeldud ainult välispidiseks kasutamiseks.

Lisainfo

Inglisekeelne nimetus Cocoa butter
INCI: Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter
Kakaovõid valmistatakse kakaopuu seemnetest.
Kakaovõi on toatemperatuuril tahke, kuid nahaga kokkupuutel sulab ning imendub kiiresti nahka.  Kakaovõi säilivusaeg on pikk –  2 kuni 5 aastat Kakaovõi sisaldab ohtralt E-vitamiini ja antioksüdante, see tagab tema hea säilivuse ja niisutavad omadused. Kakaovõi toimib eelkõige kreemi ja seebi niisutava koostisosana.

Füüsiliste omaduste tõttu annab kakaovõi seebile tugevust ning teeb ka kreemi paksemaks. Kuna kakaovõi sulab kehatemperatuuril, on see ideaalne koostisosa ka huulevõide ja palsami valmistamiseks. Kakaovõi sobi suurepäraselt ka massaaži ajal kasutamiseks.

Rasvhapete osakaal kakaovõis

Palmitiinhape: 27%
Steariinhape: 34%
Oleiinhappe: 36%
Linoolhape: 3%

Palmitiinhape moodustab naha pinnale kaitsva kihi. Steariinhape hoiab niiskust, suurendab naha elastsust, aitab nahakahjustustel paraneda. Oleiinhape  on väga niisutav, aitab naharakkudel taastuda. Imendub hästi nahka ja toimib põletikuvastaselt. Linoolhape aitab parandada naha kaitsefunktsiooni, aitab leevendada sügelevat ja kuiva nahka, toimib põletikuvastaselt.

.

Küsimused

Monika, 2019-03-12
Tere!
Kas tellides tulevadki need pähklikesed või ikkagi kakaovõi?
Tegemist on kakaovõiga, kuid see ei ole kamakana vaid umbes sentimeetrise läbimõõduga tsipsidena, mida on lihtsam väikeses koguses doseerida.
Kas vastusest oli abi? Jah (2) Ei (0)
Hiie Lilienthal, 2019-05-13
Tere.
Kas kakaovõi tükikesi võib kokku sulatada nn. kamakaks? Kui jah, siis millisel temperatuuril?
Kui kaua säilib siis?
Tere!
Võib sulatada. Temperatuur olgu võimalikult madal. Parim on seda teha veevannil - asetage näiteks klaaspurk tsipsidega kuumaveepotti. Kuumutage kuni tsipsid sulavad. Jahutamisel võiks segu aeg-jalt segu segada, et erineval temperatuuril kakaovõis tahkuvad rasvhapped ei kihistuks.
Kas vastusest oli abi? Jah (0) Ei (0)

Hinnangud (0)

Toodet pole hinnatud

Hinda
Hinnang*
Nimi*
E-mail*
Tekst*
 

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka: