Seebivärv laim seebimassile 15 ML

805702

3,00 €


Seotud tooted

Taimsete rasvade baasil valmistatud läbipaistev seebimass. Valmisseebimassist seebi valmistamiseks tuleb mass sulatada, segada sisse lisandid, valada vormi ja lasta tahkuda. Pärast tahkumist on seep kohe kasutusvalmis. 

6,50 €
Laos

Kitsepiimaga seebimass on koheseks kasutamiseks mõeldud valmis seebimass ehtsa kitsepiimaga. Sulata mass, lisa  lõhna- ja värviaineid, kuivatatud taimi, vala vormi ja lase tahkuda. Pärast tahkumist saad seebi kohe kasutusse võtta!

7,25 €
Laos

Andmeleht

Tooteinfo

Kirjeldus Vedel seebivärv sobib kasutamiseks valmisseebi massis. Ei muuda läbipaistvat seebimassi häguseks. Ei sobi seebikiviga koos kasutamiseks, seebi värv seebikiviga reageerides muutub.
INCI Aqua (vesi); CI 19140 , CI 42090(värvaine), magnesium chloride; magnesium nitrate; methylchloroisothiazolinone and methylisothiazinone (säilitusaine).
Partii L050112
Parim enne 6 kuud
Pakend klaaspudel 15 ml

Seebi valmistamine

Läbipaistev valmisseebimass Seep jääb läbipaistev ja erksa värvitooniga. Mitmevärvilise seebi sees värvid aja jooksul migreeeruvad.
Valge seebimass Valges seebimassis jääb värv väga palju heledam kui läbipaistvas. Sädelust ei jää praktiliselt üldse näha.
Külmmeetodil või kuummeetodil isetehtud seep Ei sobi.

Muu informatsioon

Värvid migreeruvad seebimassis (segunevad üksteisega pikema aja jooksul) Jah

.

Küsimused

Toote kohta ei ole küsimusi

Hinnangud (0)

Toodet pole hinnatud

Hinda
Hinnang*
Nimi*
E-mail*
Tekst*
 

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka: