ÖKO seebimass 1 kg

2575

7,25 €


Andmeleht

Tooteinfo

Kirjeldus NB! Uus saabunud partii on vähem kollane ja vähem läbipaistev. Läbikumav kollakat tooni seebimass, mille koostisest 72,5% on pärit orgaanilisest põllumajandusest
INCI Glycerin, Aqua, Sodium Palmate, Sorbitol, Sodium Cocoate, Decyl Glucoside, Sodium Chloride, Palm Acid, Coconut Acid, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate
Partii 150640
Parim enne 19.07.21

.

Küsimused

kati , 2017-01-30
paluks , mida seebimass sisaldab ingliskeelne eesti keelde tõlkida
Tere!
Tegemist ei ole inglisekeelse koostisega, vaid INCI nimetusetega, mis tuleb näidata kõigil Euroopa Liidus müüdavatele kosmeetikatoodetel. Üksühele seda eesti keelde tõlkida on raske, tulemus on sama keeruline. INCI komponentide kirjeldus on saadaval näiteks siin lehel: http://ec.europa.eu/growth/tools-databases/cosing/index.cfm?fuseaction=search.simple Nimetushaaval on võimalik nende komponentide infot siit andmebaasist otsida.
Kuna seebi valmistamisel toimub seebistumisprotsess, mille käigus rasvad seebikiviga reageerimisel muutuvad sooladeks, siis seebi valmistamiseks kasutatud komponentide nimetused siin ei kajastugi.
Selle seebi valmistamise põhikimponendid on orgaaniline palmiõli, orgaaniline suhkur, orgaaniline kookosrasv, glütseriin.
Viide tootja lehele: http://www.stephensonpersonalcare.com/products/crystal-omp
Kas vastusest oli abi? Jah (1) Ei (0)

Hinnangud (3)

Pirjo

sept 4, 2016
5
(5/5
Kõige parem melt & pour seebimass! Seep jääb mõnus pehme. Kõik, kes minu tehtud seepe sellest on proovinud, on jäänud ka selle kasutajateks :)
Arvo L

juuni 9, 2016
5
(5/5
Теre, toodet kasutasime kinkideks ja oma peres. Tulemusega oleme rahul. Soovitame teistedele ka seda toodet kasutada.
Anna P.

dets 18, 2015
2
(2/5
Tegelikult ma olin väga õnnelik et ma leidsin selline öko seebimass. Aga kui ma proovisin teha seep sellest, kõik oli sama nagu tavaliselt, ainult lõhn oli imelik. Kahjuks see imelik ebameeldiv lõhn ei kadunud isegi peale eeterlike õlide lisamist. Lõpuks seep ka selline pehme, et teda väga lihtne kahjustada. Võib olla ma teen midagi valesti, aga ma tegin täpselt sama teistega ja kõik oli korras. Võib olla teil on mõned nipid kuidas seda paremini kasutada, sest tegelikult ma nüüd ei tea mida ma teen sellega.
Administraator:
Tänan kommentaari eest. Öko seebimass on teistest pehmem, sest sisaldab vähem lisaaineid, mis teevad seebi tugevamaks. Kui soovite seepi kõvemaks teha, võite proovida lisada sula massile mesilasvaha.
Page:1
Hinda
Hinnang*
Nimi*
E-mail*
Tekst*
 

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka: