E-vitamiin 15 ml

Naturaalne e-vitamiin kosmeetiliseks kasutamiseks. E-vitamiinil on tootes kaks funktsiooni: toimida nahal antiüksüdandina ja pikendada taimsete õlide säilivust.

5237

4,67 €

-15%

5,50 €


Andmeleht

Tooteinfo

Kirjeldus E-vitamiinis on kokku tokoferoole 70,5%, sellest d-alfa-tokoferoolid (6,9%), d-beeta + d-gamma tokoferoolid (45,4%), d-delta tokoferoolid (18,3%).
INCI Natural Mixed Tocopherols & Helianthus Annuus Seed Oil
Parim enne 18.04.2021
Pakend 15 ml klaaspudel

Muu informatsioon

Doseering 0,05-2%.
Omadused kosmeetikas Kosmeetikatoodetes toimib e-vitamiin antioksüdandina. Õlisegudes pidurdab E-vitamiin toote rääsumist.
Kasutamine Toode on mõeldud ainult välispidiseks kasutamiseks.

Lisainfo

Naturaalne e-vitamiin kosmeetiliseks kasutamiseks. E-vitamiinil on tootes kaks funktsiooni: toimida nahal antiüksüdandina ja pikendada taimsete õlide säilivust. Kosmeetiline e-vitamiin on paksu, viskoosse konsistentsiga pruun vedelik.
Kosmeetikatoodetes pidurdab ja reguleerib e-vitamiin vabade radikaalide teket, taastades antioksüdantide ja vabade radikaalide vahelise tasakaalu, pidurdades nii vanamemist.
Õlisegudes pidurdab E-vitamiin toote rääsumist. E-vitamiin ei saa aga kasutada säilitusainena vett sisaldavates kreemides, kuna selle lisamine tootesse ei pidurda seente ja bakterite levikut.
Vett sisaldavatele toodetele tuleb kindlasti lisada säilitusainet.
E-vitamiin laguneb kõrgel temperatuuril ja tuleks tootesse lisada jahtumisfaasis kui toote temperatuur on alla 40 kraadi. 

E-vitamiinis on kokku tokoferoole 70,5%, sellest d-alfa-tokoferoolid (6,9%), d-beeta + d-gamma tokoferoolid (45,4%), d-delta tokoferoolid (18,3%).
Soovitav doseering: 0,05-2%.
Päritolumaa: Argentiina
Ainult välisipidiseks kasutamiseks.

.

Küsimused

Moonika, 2018-03-03
Tere.
Kas see on nö puhas E-vitamiin?
Nagu koostises kirjas, on E-vitamiini 70,5%, ülejäänud on päevalilleõli (vt INCI loetelu) Puhas E-vitamiin on liiga viskoosne ja ei ole valatav. Õli lisamine annab konsistentsi, mida on võimalik hõlpsamalt kasutada ja teiste komponentidega segada.
Kas vastusest oli abi? Jah (4) Ei (0)

Hinnangud (0)

Toodet pole hinnatud

Hinda
Hinnang*
Nimi*
E-mail*
Tekst*
 

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka: