GF ECOSAFE säilitusaine 15 ML

7992

3,00 €


Andmeleht

Tooteinfo

Kirjeldus Säilitusaine šampoonide, geelide ja kreemide säilivusaja pikendamiseks. Toote pH peab olema vahemikus 3.00-6,5 Maksimaalne temperatuur 80 C. GF Ecosafe sobib nii peale määritavate kui maha pestavate kosmeetikumide valmistamiseks. Oluline on jälgida toote soovituslikku pH taset, kõrgema pH taseme juures efektiivsus kaob. Toode ei sobi kokku tugevate, lahjendamata hapetega. Toote säilivusaeg sõltub kasutatud komponentidest ja säilitusaine kogusest ning võib kõikuda vahemikus 6-30 kuud, täpsema säilivusaja annavad valmis kosmeetikatoote mikrobioloogilised testid. Säilitusaine lisatakse tootesse jahtumisfaasis, umbes 40 C juures. Säilitusaine seguneb vee ja alkoholiga.
INCI Benzyl alcohol, Dehydro Acetic acid, Sorbic acid Benzoic acid
Partii IP07225
Parim enne 05.06.2020
Pakend 15 ml klaaspudel

Muu informatsioon

Doseering 0,5-1%
Kasutamine Toode on mõeldud ainult välispidiseks kasutamiseks.

.

Küsimused

Marite, 2016-02-17
Kas sobib veebaasil tehtud kreemide säilitusaineks?
Jah, sobib küll
Kas vastusest oli abi? Jah (5) Ei (0)
Marina, 2016-08-18
Tere
Kas GF Ecosafe säilitusaine sobib näotoonikutele? Kui kaua tooted kestavad, kui kasutada seda säilitusainet? Mis tähendab lühend GF?
Ette tänades

GF Ecosafe sobib nii peale määritavate kui maha pestavate kosmeetikumide valmistamiseks, kasutusvaldkond ei ole selles mõttes piiratud. Oluline on jälgida toote soovituslikku pH taset, kõrgema pH taseme juures efektiivsus kaob. Toode ei sobi kokku tugevate, lahjendamata hapetega. Toote säilivusaeg sõltub kasutatud komponentidest ja säilitusaine kogusest ning võib kõikuda 6-30 kuud, täpsema säilivusaja annavad valmis kosmeetikatoote mikrobioloogilised testid. GF Ecosafe on toote nimi ja selle sügavamat tähendust pole lahti seletatud.
Kas vastusest oli abi? Jah (3) Ei (0)
Maria, 2016-10-24
Tere!
Sooviks teada, kas see toode on soovitatav allergikutele või pigem mitte. Kui pigem mitte, siis mida soovitaksite kasutada samaväärse säilitusainena kreemides jms.
Tänan!
Tere
Üksikute INCI loetelus toodud komponentide ohuhinnangutega saate tutvuda siin; http://www.ewg.org/skindeep/search.php sisestades nimetuse otsingusse.
Ainuke komponent, mis võib tekitada nahaärritust on Sorbic Acid, mida leidub säilitusaines 4%.
Selle komponendi kogus lõpptootes on väga väga väike. 100 g kreemis 0,02-0,04 g.
Kui otsite alternatiivseid säilitusaineid siis eelpool mainitud andmebaasis on INCI nimetuste kaupa võimalik toodete sobivust või sobimatust allergikutele hinnata.
Kas vastusest oli abi? Jah (4) Ei (0)
Heli, 2016-12-07
Millises faasis tuleks kreemile säilitusaine lisada?
Säilitusaine lisatakse jahtumisfaasis koos lõhnaaeinega. Toode võiks olla umbes käesoe.
Kas vastusest oli abi? Jah (3) Ei (0)
Anastasia, 2017-11-10
milline annus šampooni ja kreemi jaoks?
0,5-1% = 0,5-1 g 100 g toote kohta
Kas vastusest oli abi? Jah (2) Ei (0)
Diana, 2017-11-13
Пойдет ли этот консервант в гель для душа ? И совместим ли он ПАВ и Lamesoft ?
Подходит, если pH продукта 3,00-6,5.
Mожете использовать его с ПАВ и Lamesoft.
Kas vastusest oli abi? Jah (0) Ei (0)
Kristina, 2018-04-10
Подходит ли данный консервант для изготовления лосьенов для тела на водной основе? Если да, то примерно какой срок годности будет у полученного продукта?
Подходит для лосьонов. Если pH ниже 3 или выше 6,5 тогда не подходит. Лосьон обычно находится в этом диапазоне. Срок годности продукта зависит от ингредиентов и количества консерванта и может составлять от 6 до 30 месяцев
Kas vastusest oli abi? Jah (0) Ei (0)
Siret, 2018-07-14
Kui kaua säilib kreem ilma säilitusaineta ?
Kui kreem ei sisalda vett, siis u 6 kuud. Kui kreem sisaldab vett ja säilitusainet pole lisatud, tuleks seda kindlasti säilitada külmkapis ja kasutada 1-2 nädala jooksul. Hallitusseened jm hakkavad kasvama juba ammu enne kui neid visuaalselt näha on.
Kas vastusest oli abi? Jah (1) Ei (0)
Gerstin, 2019-05-18
Kas sobib ka tahke juuksepalsami valmistamiseks? Kui kasutan BTMS50 ja tsetüülalkoholi, lisaks sheavõid ning argaaniaõli. Olen uurinud inglisekeelseid artikleid säilitusainete kohta kuna leidub rohkem infot. Aga konkreetselt selle toote kohta ei leidnud soovitusi.
Tere!
Toode peab kindlasti sisaldama mingis koguses vett, kuna tegemust on vees lahustuva säilitusainega. Muid piiranguid nende koostisainetega ei tohiks olla.
Kas vastusest oli abi? Jah (1) Ei (0)
Marge, 2019-05-30
Tere
Soovin teha koorimiskreemi - kookosõli, suhkur ja kohvipaks. Kui palju peaks siis doseerima, et vältida hallitust. Kaua oleks 200 ml purgi säilivusaeg.
Tänan
Tere!
Rasva baasil valmistatud koorijad ei vaja tingimata säilitusainet kui tootesse ei satu vett. Bakterid vajavad eluks vett.
Vee tootesse sattumise vältiimseks tuleks:
- hoida vamistamiseks kasutatavad töövahendid kuivad
-kasutada kuiva (kasutamata) kohvipuru
- säilitada toodet külmkapis, mitte vannitoas
- kasutamisel võtta purgist ühekordne kogus lusikaga teise nõusse ja originaalpakendit vannituppa mitte vedada. Kookosrasv nõuab ilmselt niikuinii külmkapis hoidmist, kuna soojas ruumis sulab see koheselt.
Soovitada võib e-vitamiin lisamist kuni 1 g 100 g kohta, mis aeglustab rasva oksüdeerumist.
Rasvabaasil tooted säilivad kuni 6 kuud suletud pakendis jahedas ja kuivas ruumis.
GF Ecosafe ei sobi rasvabaasil toodete säilitusaineks, kuna ta ei segune rasvaga, toode peaks sisaldama vett. On olemas ka rasvlahustuvaid säilituaineid, USAs on levinud nt Optiphen, aga Euroopas ei oskagi koheselt nimetada.
Kas vastusest oli abi? Jah (0) Ei (0)
T89, 2019-10-18
Kas toode sobib juukseõli (segu argaania, mustköömneõli ja kukui õli) säilitamise jaoks või on parem e vitamiin?
Kui toode vett ei sisalda, ei ole vaja säilituainet panna. E-vitamiini võib lisada rääsumise vastu.
Kas vastusest oli abi? Jah (0) Ei (0)

Hinnangud (0)

Toodet pole hinnatud

Hinda
Hinnang*
Nimi*
E-mail*
Tekst*
 

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka: