Kaneel eeterlik õli 15 ml

90373

1 Ühik

Hoiatus: Viimane toode laos

4,50 €


Andmeleht

Tooteinfo

Kirjeldus  Kaneeli lehtedest valmistatud eeterlik õli meenutab lõhnalt pisut ka nelki. 100 % puhas lisaaineteta eeterlik õli. Kaneeli eeterliku õli lõhn on vürtsikas, magus, soe, puidunene.Haihtuvus
INCI Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil
Partii 152677
Parim enne 28.02.19
Pakend klaaspudel 15 ml

Data sheet

Küsimused

Angela, 2015-09-20
Tere. Kuidas ma saan aru, millised eeterlikud õlid sobivad just küünla valmistamiseks? Rubriigi "Küünalde valmistamine" all ei ole välja pakutud ühtegi eeterlikku õli.
Samas on mul kodus mitmeid eeterlikke õlisi, mida kasutasin seebi valmistamisel, kas neid võib kasutada ka küünla valmistamisel (parafiiniküünalde)?

Teie vastust ootama jäädes.
Kõike paremat,

Angela
Tere
Lisasin eeterlike õlide kategooria lehele info eeterlike õlide süttimispunkti kohta. http://hobipunkt.ee/et/51-eeterlikud-olid
Need, mille süttimispunkt on alla 50 C, ei soovitata küünaldes kasutada, kuigi näen, et mitmed eesti küünatootjad neid kasutavad.
Minu kogemus näitab, et eeterlike õlide kasutamine ei anna tulemuseks intensiivset, ruumi lõhnaga täitvat tulemust kui kasutatud ei ole just väga palju eeterlikku õli. Intensiivsema lõhna saab, kui aroomilampi valada pisut vett ja tilgutada sinna paar tilka eeterlikku õli. Aroomiõlide puhul on iga toote juures kirjas, kas aroomiõli sobib küünaldesse või mitte.
Kas vastusest oli abi? Jah (5) Ei (0)

Hinnangud (0)

Toodet pole hinnatud

Hinda
Hinnang*
Nimi*
E-mail*
Tekst*
 

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka: