Greip eeterlik õli 50 ml

Allahinnatud! Greip eeterlik õli

56781

3 toodet

8,80 €

-20%

11,00 €


Andmeleht

Tooteinfo

INCI Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil
Parim enne 30.07.18
Pakend klaaspudel 50 ml

Küünalde valmistamine

Sobib kasutamiseks küünaldes ei

Muu informatsioon

Süttimispunkt 46 C

Lisainfo

Hobipunktis müüdavad eeterlikud õlid on 100% naturaalsed, lisaaineteta tooted.

Kasutamine kosmeetikas

Kosmeetikas kasutatakse kuni 1% toote massist (1g 100 g kohta). Eeterlik õli lisatakse toodetesse jahtumisfaasis (u 35-40 C juures) võimalikult valmistamise lõpus, et vähendada eeterlike õlide lendumist.

Kasutamine seebis

Külmmeetodil seebi valmistamisel kasutada 30-40 ml kg kohta, kuummeetodil 20-25 ml kg kohta, valmisseebimassis 10-20 ml kg kohta.

Kasutamine küünaldes

Sojavahaküünaldes maksimaalselt 12% massist, parafiinküünaldes 4% massist. Küünaldes ei ole soovitav kasutada eeterlikke õlisid, mille süttimispunkt on alla 50 C, kuna need õlid põlevad ära kiiremini kui vaha sulab ja lõhn jääb tagasihoidlikuks.

Ohutus

Ainult välisipidiseks kasutamiseks. Ärritusnähtude korral lõpetada kasutamine ja konsulteerida arstiga. Rasedatel ja väikelastel tuleb eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Vältida silma sattumist. Hoida laste eest. Mitte kasutada lahjendamata kujul. Tegemist ei ole ravimiga ning toode ei ole mõeldud kasutamiseks haiguste ravimiseks või ennetamiseks.

Eeterlikus õlis naturaalselt sisalduvad allergeenid: citral 0,15 %, limonene 95 %, linalool 0,1 %

Kui müügiks valmistatud kosmeetikatoode sisaldab mõnda allergeeni rohkem kui 0,01 % (0,1 g /1 kg kohta) mahapestava toote puhul (šampoon, seep)  või rohkem kui 0,001 % peale jäetava toote puhul (nt kreem), tuleb lisada allergeenide nimetused, mis selle ületavad Parfum järel sulgudesse. 

Data sheet

Küsimused

Toote kohta ei ole küsimusi

Hinnangud (1)

Liina L.

veebr 12, 2016
5
(5/5
Kasutan greibi õli kodu koristuses. Tilgutan tolmuimeja kotile, lisan põrandapesuveele, kasutan koos sooda-äädika-lahusega pritsipudelis köögi ja vannitoa puhastamiseks. Mõnus värske lõhn ja desinfitseeriv toime, loodussõbralik ja naftakeemiavaba.
Page:1
Hinda
Hinnang*
Nimi*
E-mail*
Tekst*
 

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka: