Hobipunkti e-poes ja tellimisprotsessis on uuendusi. Loe lähemalt siit. 

Magus apelsin eeterlik õli 15 ml

55552

16 toodet

3,50 €


Andmeleht

Partii 233744
Parim enne 30.08.19
Pakend klaaspudel 15 ml
INCI INCI: Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil Expressed

Lisainfo

Hobipunktis müüdavad eeterlikud õlid on 100% naturaalsed, lisaaineteta tooted.

Kasutamine kosmeetikas

Kosmeetikas kasutatakse kuni 1% toote massist (1g 100 g kohta). Eeterlik õli lisatakse toodetesse jahtumisfaasis (u 35-40 C juures) võimalikult valmistamise lõpus, et vähendada eeterlike õlide lendumist.

Kasutamine seebis

Külmmeetodil seebi valmistamisel kasutada 30-40 ml kg kohta, kuummeetodil 20-25 ml kg kohta, valmisseebimassis 10-20 ml kg kohta.

Kasutamine küünaldes

Sojavahaküünaldes maksimaalselt 12% massist, parafiinküünaldes 4% massist. Küünaldes ei ole soovitav kasutada eeterlikke õlisid, mille süttimispunkt on alla 50 C, kuna need õlid põlevad ära kiiremini kui vaha sulab ja lõhn jääb tagasihoidlikuks.

Ohutus

Ainult välisipidiseks kasutamiseks. Ärritusnähtude korral lõpetada kasutamine ja konsulteerida arstiga. Rasedatel ja väikelastel tuleb eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Vältida silma sattumist. Hoida laste eest. Mitte kasutada lahjendamata kujul. Tegemist ei ole ravimiga ning toode ei ole mõeldud kasutamiseks haiguste ravimiseks või ennetamiseks.

Eeterlikus õlis naturaalselt sisalduvad allergeenid: citral 0,1 %, limonene 0,4 %, linalool 95 %.

Kui müügiks valmistatud kosmeetikatoode sisaldab mõnda allergeeni rohkem kui 0,01 % (0,1 g /1 kg kohta) mahapestava toote puhul (šampoon, seep)  või rohkem kui 0,001 % peale jäetava toote puhul (nt kreem), tuleb lisada allergeenide nimetused, mis selle ületavad Parfum järel sulgudesse. 

Küsimused

Anneli, 2016-11-06
Kas seda toidet tohib huulebalsamis kasutada?
Võib kasutada, kuid mina ei soovita. Näiteks minu huultel tekitas see kipituse, seetõttu tasub enne kasutamist testida. Tsitruse eeterlikud õlid reageerivad UV-kiirguse käes, täpsemalt saab lugeda siit: http://www.usingeossafely.com/phototoxic-essential-oils-which-ones-to-avoid-when-out-in-the-sun/. Parem on kasutada huulepulgas maitseõlisid või piparmündi eeterlikku õli tagasihoidlikus koguses.
Kas vastusest oli abi? Jah (2) Ei (0)

Hinnangud (0)

Toodet pole hinnatud

Hinda
Hinnang*
Nimi*
E-mail*
Tekst*
 

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka: