www.hobipunkt.ee on internetipood.
Saadaolevad tooted saab ostukorvi asetada ning kassasse liikudes tasuda kas pangalingi abil või ülekandega.
Kauba paneme teele Smartposti, Omniva pakiautomaadi, Omniva pakina või DPD kulleriga
 

Tellimistingimused

HIND JA MAKSEVIIS

Kataloogis olevad hinnad on Eurodes ning sisaldavad kehtivat käibemaksu. Ettevõte jätab endale õiguse hindu ette teavitamata muuta.


Kauba eest saab tasuda ettemaksuna. Makseviisideks on pangaülekanne või tasumine pangalingi vahendusel. Tellitud kaupade kättetoimetamise eest lisandub tellitud kaupade hinnale postikulu või tasu kullerteenuse eest vastavalt hinnakirjale.

Kui tasumine pangalingi abil ebaõnnestub, palume tasuda pangaülekandega

Pumpuli OÜ arveldusarvele EE631010220048660010, lisades selgitusse kas tellimuse numbri või saaja nime.

Tellimuse kinnituse dokumendid saab alla laadida logides sisse oma kasutajaga ja liikudes Tellimiste ajaloo alt soovitud lehele.

Saatmisviisid

Eesti-sisestel tellimustel on hinnad alljärgnevad:
Smartpost 3.20 €, üle 50 € tellimustel tasuta.
Omniva pakiautimaat 3.20 €, üle 50 € tellimustel tasuta.
Pakk postkontorisse 5 €, üle 50 € tellimustel tasuta.
Kuller (ohtlik veos) 6 €  Ohtliku veosena käsitletakse seebikvi. Seebikivi pole võimalik tarnida muude transpordiviisidega kui kuller.

Väljaspoole Eestit saadetakse pakid Eesti Posti vahendusel vastavalt Eesti Posti rahvusvahelise teenuse hinnakirjale ning tasuta postituse limiit ei kehti.

SMARTPOST SOOME

Paki saatmiskulu on 13 eurot.

TELLIMUSE TÄITMISE TÄHTAEG

 Tellitud kaubad saadetakse välja üldjuhul 1-3, kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva jooksul tellimuse eest tasumisest. Juhul, kui toode on laost lõppenud, teavitatakse tellijat viivitusest.


KAUBA TAGASTAMINE

 Tellijal on õigus tagastada kasutamata ja originaalpakendis kaup müüjale 14 päeva jooksul. Kauba tagastamisega seonduvad kulud kannab tellija. Vastavalt võlaõigusseadusele ei kehti taganemisõigus toodetele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada, sealhulgas: avatud pakendiga kosmeetika ja muud tooted vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lõikele 4.


MÜÜJA ÕIGUS LEPINGUST TAGANEDA

 Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui müüja vastava kauba varud on ammendunud.

 

RAHA TAGASTAMINE

 Müüja tagastab tellijale lepingust taganemise korral kauba eest tasutud hinna viivitamata, hiljemalt aga 14 päeva jooksul alates lepingust taganemisest tellija osundatud pangakontole. 

 

OMANDIRESERVATSIOON

Kuni täieliku tasumiseni kauba eest on kaup müüja omand.


ISIKUANDMETE KASUTAMINE

 Kõik kliendi isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid ei avaldata kolmandatele isikutele.


LÕPPSÄTTED

 Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest. Kokkuleppe mittesaavutamisel on tellijal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.