PRIVAATSUSPOLIITIKA JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Andmete vastutav töötleja on: 
Pumpuli OÜ

Kangru-Jõe, Madise, Lääne-Harjumaa 76716
hobipunkt.ee

Milliseid andmeid Hobipunkt kogub?

1. Hobipunkti e-pood salvestab kasutaja IP-aadressi ja kasutab standardset tehnoloogiat "küpsiseid" (cookies). Need on andmefailid, mis salvestatakse arvutisse veebilehte külastades. Küpsised aitavad veebilehitsejal kasutajat poes automaatselt identifitseerida. Soovi korral saab veebilehitsejas küpsiste salvestamise blokeerida, kuid sellega seoses võib tekkida probleeme lehe kasutamisega.

2. Hobipunkt kogub kasutaja poolt sisestatud andmeid kui kasutaja teeb e-poest tellimuse

3. E-pood võib paluda vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Isikuandmed sisaldavad nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid. Andmeid kasutatakse vastavalt käesolevale privaatsuspoliitikale.

Kogutud andmete kasutamine

Lisaks personaalse informatsiooni kasutamisele, võib Hobipunkti e-pood sisestatud andmeid kasutada võimalike probleemide tõrkeotsinguks, kogemuse kohandamiseks, toodete või teenuste pakkumiseks. Vajadusel säilitame kirjavahetuse, et selle abil parandada tooteid, teenuseid, veebilehte või teisi avalikke eesmärke.

Hobipunkt võib avaldada teenuse osutamiseks vajalikku teavet kasutajate kohta valitud lepingupartneritele, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade komplekteerimine, tarnimine, transport, veebilehe hooldamine.

Kasutaja õigused

Kasutajatel on õigus teada, milliseid isiklikke andmeid tema kohta säilitatakse. Soovi korral on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Kui soovite oma õigusi rakendada, muuta andmeid või neid kustutada, võtke meiega ühendust tellimine@hobipunkt.ee.

Turvalisus

Hobipunkt on kehtestanud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Juurdepääs andmete muutmiseks ja kuvamiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Kasutades Hobipunkt.ee e-poodi nõustub kasutaja privaatsuspoliitikaga. Mittenõustumisel ei tohiks e-poodi kasutada. Hobipunkt.ee jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi mis tahes ajal.

E-poe privaatsuspoliitika perioodilise läbivaatamise eest vastutab klient ning tagab ja on teadlik kõikidest muudatustest. Kliendi jätkuv e-poe kasutamine näitab tema nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.

Kontaktandmed

Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest siis võtke meiega ühendust e-postiaadressil tellimine@hobipunkt.ee