Detsember on Hobipunktis aasta kõige kiirem kuu. Tellimusi on tavapärasest kordades rohkem ja tellimuste komplekteerimisjärjekord pikem. Seetõttu soovitame mitte jätta tellimuste tegemist viimasele minutile! Üldjuhul jõuame paki teele panna makse laekumisele järgneval tööpäeval.

Tellimuste transport

Kui kiiresti pakk postitatakse? 

Detsember on Hobipunktis aasta kõige kiirem kuu. Tellimusi on tavapärasest kordades rohkem nii meil kui ka kõigil kullerfirmadel, kes saadetisi veavad. Seetõttu soovitame mitte jätta tellimuste tegemist viimasele minutile. Üldjuhul jõuame paki teele panna makse laekumisele järgneval tööpäeval.

Üldjuhul läheb pakk teele 1-3 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist, kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva jooksul.
Antud tarneaeg ei kehti ettetellimisel toodetele. Ettetellimisel toodete tarneaja kohta leiate täpsemat infot tootelehelt.
 

Kas kaubale saab ise järgi tulla?

Kaubale järele tulemine pole kahjuks võimalik.
 

Kui palju maksab postitus?

Eesti-sisestel tellimustel on hinnad alljärgnevad:

 

Omniva pakiautimaat 3.20 €, üle 50 € tellimustel tasub postikulu Hobipunkt

KÕIGE KIIREM. Üldjuhul lähevad tööpäeviti kella 12.00ks tasutud tellimused teele samal tööpäeval. Selle postitusviisiga ei ole võimalik saata seebikivi.

 

Pakk postkontorisse 4,15 €, üle 50 € tellimustel tasub postikulu Hobipunkt.

 Üldjuhul lähevad tööpäeviti kella 12.00ks tasutud tellimused teele samal tööpäeval, hiljem laekunud tellimused järgmisel tööpäeval.  Selle postitusviisiga ei ole võimalik saata seebikivi.

Smartpost 3.20 €, üle 50 € tellimustel tasuta. 

Kuna Smartposti pakiautomaati Hobipunkti lähipiirkonnas ei asu, on tarneaeg pikem. Smartposti kuller korjab Hobipunkti laost pakid peale kolm korda nädalas: esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel kell 12:00. Smartpostiga ei ole võimalik saata seebikivi.
 

Eesti Post 4.50 € + 0.30 € iga täiendava kg eest.  

Üldjuhul postitame tööpaeval kella 12:00ks tasutud tellimused samal tööpäeval, hiljem laekunud tellimused järgmisel tööpäeval. Selle postitusviisiga ei ole võimalik saata seebikivi.

DPD kuller (ohtlik veos) 6 €  

Ohtlikke tooteid nagu kaaliumhüdroksiid ja seebikivi saame transportida vaid DPD kulleriga. Pakid antakse DPD pakipunkti üle samal või järgmisel tööpäeval. Pakk jõuab kliendini üleandmisele järgneval või ülejärgneval tööpäeval. 

Transport Soome

Smartposti pakiautomaat 13 € 
Pakk postkontorisse 15 €