Küünlavahad  Siin on 2 toodet.

Sojavaha ja parafiin


Sojavaha on taimse tooraine baasil valmistatud küünlavaha. Naturaalse, kollaka värvusega, praktiliselt lõhnatu sojavahaküünal põleb madalamal temperatuuril ja kollasema leegiga kui parafiini baasil valmistatud küünlad. Küünlaklaasi vaha on pehmem ja on mõeldud ainult anumas põletamiseks. Küünlavormi vaha on tugevam ja kõrgem...

Sojavaha ja parafiin


Sojavaha on taimse tooraine baasil valmistatud küünlavaha. Naturaalse, kollaka värvusega, praktiliselt lõhnatu sojavahaküünal põleb madalamal temperatuuril ja kollasema leegiga kui parafiini baasil valmistatud küünlad. Küünlaklaasi vaha on pehmem ja on mõeldud ainult anumas põletamiseks. Küünlavormi vaha on tugevam ja kõrgema sulamistemperatuuriga. See sobib vormist välja võetavate küünalde valmistamiseks. 
Parafiinist valatud küünal on lõhnatu ja pisut läbikumav. Parafiin itoormaterjaliks on nafta, kivisüsi või põlevkiviõli.

Küünlageel on läbipaistev sültjas mass, mida valmistatakse õli ja polümeeri segust. Geelküünla mass sobib kasutamiseks vaid anumates. Läbipaistvasse küünlageeli võib uputada erinevaid mittepõlevaid kaunistusi või toonida selle sobivat värvi. Efektne välimus köidab just lapsi.
Vaata lähemalt
Toode on hetkel otsas.
Pakendi suurus
Pakendi suurus
Näitame 1 - 2 of 2 tootest